wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Kontakt

 • P.H.U. ARTURSSS
  Artur Wyciszkiewicz
  Gomulińskiego 5
  05-804 Pruszków
  NIP: 525-220-93-34
 • E-mail:artursss@artursss.pl
 • Telefon508-194-227
  516-722-744
 • Gadu Gadu5074415
 • Godziny działania sklepuodbiory osobiste Pn-Pt 10-17 po umówieniu do 18
  Pomoc i konsultacja telefoniczna: Pn- So w godz. 10 -19

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu cb-radia.pl

Szanowny Kliencie 

Poniżej przedstawiamy informacje, dotyczące zbierania Twoich danych osobowych podczas odwiedzania strony sklepu cb-radia.pl i realizacji zamówień na kolejnych etapach. 

Administrator danych osobowych klientów sklepu cb-radia.pl 


Administratorem danych osobowych klientów sklepu cb-radia.pl w rozumieniu przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARTURSSS Artur Wyciszkiewicz ul. Gomulińskiego 5/37 05-804 Pruszków o numerze NIP 525-220-93-34, o numerze REGON 140122335  zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEDIG pod adresem:
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=6093fa35-72ac-43d2-85bb-896f5cc3aa0c
Zbiory danych zostały zgłoszone i zarejestrowane w rejestracji Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) pod numerem : 
26603/2016 

Zakres i cel przetwarzania danych

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych może uniemożliwić nam świadczenie Państwu usług drogą elektroniczną oraz dokonywanie zakupów drogą internetową. Powierzając nam swoje dane osobowe mają Państwo prawo wglądu do nich, prawo żądania ich aktualizacji oraz prawo żądania ich usunięcia. Jeśli chciałby Państwo zrezygnować z otrzymywania newslettera to można to zrobić zgłaszając nam mailowo lub telefonicznie ten fakt. Informacje o sposobie rezygnacji z newslettera wskazane są również w stopce każdego newslettera
Dane osobowe klientów i osób korzystających z naszej witryny przetwarzane są przez nas w celu prowadzenia sklepu cb-radia.pl,  
a w szczególności:
a) świadczenia dostępnych za jego pośrednictwem usług sprzedaży,
b)  obsługi procesu rejestracji tz. czynności polegającej na założeniu przez klienta Konta Klienta ( czynność dobrowolna ) i logowania do tego konta,
c) w celu rozpatrywania składanych przez Państwa reklamacji oraz zwrotu świadczeń w przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu towaru)
d)  przesyłania przez nas na wskazany adres poczty elektronicznej - w formie elektronicznej - zamówionego biuletynu (newsletter), ofert handlowych oraz informacji o nowościach i promocjach,
e) zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepu,
f) tworzenia wewnętrznych raportów i analiz,
g) tworzenia statystyk oglądalności podstron serwisu sklepu,
h) dostosowania serwisu sklepu do potrzeb klientów,
i) zawarcia i wykonywania Umowy sprzedaży produktów (włącznie z dostawą produktów).

Wszystkie podane przez Państwo  informacje i dane podane przy rejestracji lub przy składaniu zamówienia wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia i nie przekazujemy ich żadnym firmom zewnętrznym, a jeśli zamierzamy je udostępnić to wyraźnie komunikujemy to wraz z informacją w jaki sposób możesz nie wyrazić na to zgody.

Dostęp do Twoich danych w naszej firmie mają tylko odpowiednio przeszkolone osoby, zajmujące się bieżącą obsługą zamówień.
Jeśli wybierzesz sposób dostawy inny niż osobisty odbiór zamówienia, niezbędna jest pomoc przewoźnika ( Kuriera ), który bezpiecznie dostarczy Państwu zamówiony towar. Przekazujemy mu wtedy niezbędne informacje, podane podczas składania zamówienia tj: imię i nazwisko / nazwa firmy- instytucji i adres dostawy - aby mógł dowieźć produkty pod odpowiedni adres.
Numer telefonu okazuje się być niezbędny przy uzgodnieniu dogodnej godziny lub miejsca odbioru przesyłki.

 

Niezbędne dane do zawarcia transakcji zakupu

Jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie w naszym sklepie, poprosimy Cię o podanie następujących danych: imię, nazwisko, telefon, e-mail, adres dostawy oraz informacji dotyczących formy płatności. Wszystkie powyższe elementy są niezbędne do przeprowadzenia sprawnej transakcji zakupu - abyśmy mogli potwierdzić realizację zamówienia, poinformować Cię o ewentualnych opóźnieniach i dostarczyć wybrane produkty pod wskazany adres. Możesz również poprosić o wystawienie paragonu lub faktury VAT, zaznaczając odpowiednią opcję na formularzu zamówienia. W przypadku fakturowania transakcji poprosimy dodatkowo o podanie: numeru NIP, nazwy firmy oraz adresu siedziby, a w odniesieniu do osób fizycznych - o podanie adresu zamieszkania.

Sposoby kontaktu obsługi sklepu z klientem 

Preferowany sposób kontaktu obsługi sklepu cb-radia.pl to kontakt telefoniczny ( z numeru 508194227 lub 516722744 )/ za pośrednictwem poczty elektronicznej ( z adresu artursss@artursss.pl ) 

Zabezpieczenie danych osobowych :

Sposób komunikacji Twojego prywatnego komputera z serwerem naszej firmy jest całkowicie bezpieczny i niewidoczny dla osób trzecich, korzystających z Internetu. Przepływ informacji na stronach zawierających/pobierających dane osobowe odbywa się w szyfrowanym połączeniu SSL (Secure Socket Layer) 

Dane osobowe klientów cb-radia.pl są przechowywane w bazie danych, w której zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024) oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl